קידום אינסטגרם עסקי

עד לפני כמה שנים שרצינו למתג את עצמנו בצורה נכונה היינו עושים את זה דרך מודעה בעיתון, פרסומת בערוץ החדשות המוביל או כ"ספונסר" לחולצות לטיולים שנתיים או לחילופין לקבוצות ספורט מקומיות. היום זה כבר לא ככה ויש דרכים מקובלות הרבה יותר – הרשת החברתית בהובלת האינסטגרם.

עד לפני כמה שנים רובנו לא ראינו את הפוטנציאל הטמון ברשת האינסטגרם, היה מדובר בפלטפורמה נחמדה בה אנשים מעלים תמונות שלהם, לעיתים תמונות של אוכל וחווית מחיי היום-יום, אך לעולם לא חשבנו שפלטפורמה זו יכולה להרים את העסק שלנו אלפי מונים. רשת האינסטגרם היא אחת הרשתות המובילות בעולם, בעזרת שימוש נכון ברשת תוכלו להרחיב את חוג לקוחותיכם, לקדם מוצר ולהתרחב בצורה משמעותית.

מה תקבלו בניהול דף עסקי באינסטגרם?

תוכנית שיווקית

בניית תכנית מותאמת אישית לכל לקוח על מנת למקסם את התוצאות בקידום הכולל של העסק

כתיבה שיווקית

כתיבה שיווקית קצרה וקולעת לכל פוסט, והוספת הנעה לפעולה לכל תוכן שעולה בדף

קידום אורגני בבוט אינסטגרם

באמצעות הרובוט שלנו, עמוד האינסטגרם שלכם יבצע הודעות אוטומטיות תוך 24 שעות לכל מי שהחזיר לכם מעקב. הודעת הדיירקט תישלח עם הנעה לפעולה ברורה, הכוללות לינק לאתר רכישה, או לטופס יצירת קשר.

ליווי אישי וצמוד

על מנת ליצור אינטראקציה יותר מקרבת ויצירת עניין סביב עמוד האינסטגרם שלכם, הרובוט שלנו יבצע עד 120 תגובות מוגדרות מראש על פוסטים מטורגטים ומכווני קהל יעד, עם עמוד האינסטגרם שלכם.

ניהול מוניטין העסק

ניהול תגובות והודעות לעסק עם מענה אישי צמוד עד להבאת פרטי הלקוח

יצירת גריד מקצועי

על מנת ליצור אינטראקציה יותר מקרבת ויצירת עניין סביב עמוד האינסטגרם שלכם, הרובוט שלנו יבצע עד 120 תגובות מוגדרות מראש על פוסטים מטורגטים ומכווני קהל יעד, עם עמוד האינסטגרם שלכם.

למה כדאי לי לשווק את העסק שלי באינסטגרם?

אנחנו חושבים שאי אפשר להתעלם מכוח השוק של אינסטגרם, בעזרת אינסטגרם תוכלו להרחיב את קהל לקוחותיכם, להגיע אל קהלי יעד שלעולם לא חשבתם שתגיעו, כל זה ועוד בדרך האופיינית לכם ומבלי להשקיע הון עתק.
בעזרת קידום נכון באינסטגרם תוכלו להפוך את דף העסק שלכם לדף פעיל יותר, יותר מעורבויות וכתוצאה מכך גם לדף מניב. הידעת? עסקים רבים היום בשנת 2020 מנהלים את העסק שלהם דרך האינסטגרם בלבד!

רוצים להתחיל? השאירו לנו פרטים עכשיו

אם נשארתם עוד פה אתם לא יכולים להגיד שזה לא מעניין אתכם – אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום.

הצטרפו להצלחה שלנו ותתחילו לראות תוצאות עוד היום!!

ניהול דף עסקי באינסטגרם - מה יוצא לי מזה?

אנחנו חיים בעידן "מה יוצא לי מזה", למען האמת שהרבה. שאנו מדברים על ניהול אינסטגרם מדובר על מלאכת מחשבת של ממש, כל טעות הכי קטנה יכולה לגרום למפולת עסקית אדירה, מצד שני ניהול נכון יכול להפוך את הנכס שלכם למניב מאי פעם. במסגרת ניהול עמוד אינסטגרם מתבצעות פעולות רבות. בין היתר:

  • ניהול קמפיין ממומן – ניהול נכון של הכסף שלכם תוך כדי התאמת קהל היעד, פילוח לפי אזורים, סטטיסטיקות, שינויים במהלך הקמפיין על מנת לנהל את הכסף שלכם בצורה נכונה.
  • תוכן הוא המלך – אתם נותנים למומחים שלנו את האפשרות למלא את דף האינסטגרם שלכם בתוכן איכותי, תוכן איכותי הוא זה שמושך את הלקוח להישאר בדף ואף לבצע פעולות.
  • העלאת המעורבויות – כחלק מניהול דף אתם זוכים להעלאת המעורבויות(לייקים, תגובות, עוקבים) באופן קבוע ושוטף.
  • שותפים לתהליך – אנחנו מאמינים שלקוחותינו שותפים לכל ההליך – לכן אנו דואגים לעדכן אותם בכל עת איפה אנחנו עומדים.

הבלוג של InstaFollow