קידום ממומן באינסטגרם

אנו מתייחסים לאינסטגרם כאל אחת "מפנינות" עולם הפרסום והמיתוג, עד לפני כמה שנים אף אחד לא דמיין שרשת האינסטגרם תגיע למימדים כאלו. היה מדובר ברשת בה אנשים מעלים תמונות וסרטונים מחיי היום יום שלהם מבלי לשתף יותר מדי בתוכן איכותי.

למה כדאי לקדם ממומן באינסטגרם?

בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית לצורך בתוכן "ויזואלי", אנשים רוצים לקבל את המידע שלהם כאן, עכשיו והכי חשוב שיהיה גם תמציתי יעיל ולא עשוי במיוחד.
דרישות כאלה על פניו נשמעות קלות אך מדובר במלאכת מחשבת של ממש. באינסטגרם ניתן למצוא את כל סוגי הקהלים. בעזרת ניהול קמפיין ממומן באינסטגרם תוכלו לטרגט ולהגיע נכון אל הקהל שלכם,
לנהל את הכסף שלכם בצורה נכונה ולהנות גם אתם מפלאי האינסטגרם.
כאשר אנו מדברים על קידום ממומן באינסטגרם אנו מחלקים את זה לשלושה חלקים:
● קידום באמצעות סטורי – לפני שאנחנו מתחילים, תפתחו את האינסטגרם, תכנסו לסטורי, תעברו שלוש תמונות של אנשים שונים.. בום! הגעתם למודעה.
כאשר אנו מדברים על קידום בסטורי אנו מדברים על פרסומות המופיעות בסטורי לאנשים הרלוונטים. חיפשתם חנות תכשיטים? לא מפתיע שזה מה שאתם רואים בסטורי כרגע.
● קידום באמצעות וידאו – פונקציה נוספת הוא פרסום באמצעות מודעת וידאו. בעזרת מודעת וידאו האורכת עד דקה תוכלו לקלוע בול אל קהל היעד שלכם, להעניק תוכן ויזואלי נכון ולתרגם אותו למכירות.
● קידום באמצעות תמונה – לפעמים אין תחליף לתמונה אשר תופסת את העין, מלווה בתוכן איכותי.

קידום ממומן באינסטגרם - למה לא כדאי לעשות לבד?

עסקים רבים שומעים על הפוטנציאל האדיר באינסטגרם וכתוצאה מזה מתחילים לקדם את עצמם בצורה ממומנת רק שהתוצאות לא מבוששות לבוא. העובדה שאפשר לעשות את הדברים לבד לא הופכת אותה לקלה יותר. בסופו של יום "הזול הוא היקר". כאשר בעל עסק ניגש ללא שום ניסיון בפילוח קהלי יעד, ניהול סטטיסטיקות, ניהול דינמי של הקמפיין – אם לא מצליח, מחליפים כבר בהתחלה ובכך מנהלים נכון את הכסף שלכם.
אנו בInstaFollow מומחים בניהול קמפיינים ממומנים עם למעלה ממאות קמפיינים שהרצנו בשנים האחרונות, אנו נדע איך להתייחס למוצר שלך כאל המוצר שלנו ולתרגם אותו למכירות.

רוצים להתחיל? השאירו לנו פרטים עכשיו

אם נשארתם עוד פה אתם לא יכולים להגיד שזה לא מעניין אתכם – אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום.

הצטרפו להצלחה שלנו ותתחילו לראות תוצאות עוד היום!!

ניהול דף עסקי באינסטגרם וקידום ממומן באינסטגרם - מה יוצא לי מזה?

אנחנו חיים בעידן "מה יוצא לי מזה", למען האמת שהרבה. שאנו מדברים על ניהול אינסטגרם מדובר על מלאכת מחשבת של ממש, כל טעות הכי קטנה יכולה לגרום למפולת עסקית אדירה, מצד שני ניהול נכון יכול להפוך את הנכס שלכם למניב מאי פעם. במסגרת ניהול עמוד אינסטגרם מתבצעות פעולות רבות. בין היתר:

  • ניהול קמפיין ממומן – ניהול נכון של הכסף שלכם תוך כדי התאמת קהל היעד, פילוח לפי אזורים, סטטיסטיקות, שינויים במהלך הקמפיין על מנת לנהל את הכסף שלכם בצורה נכונה.
  • תוכן הוא המלך – אתם נותנים למומחים שלנו את האפשרות למלא את דף האינסטגרם שלכם בתוכן איכותי, תוכן איכותי הוא זה שמושך את הלקוח להישאר בדף ואף לבצע פעולות.
  • העלאת המעורבויות – כחלק מניהול דף אתם זוכים להעלאת המעורבויות(לייקים, תגובות, עוקבים) באופן קבוע ושוטף.
  • שותפים לתהליך – אנחנו מאמינים שלקוחותינו שותפים לכל ההליך – לכן אנו דואגים לעדכן אותם בכל עת איפה אנחנו עומדים.

הבלוג של InstaFollow