קניית עוקבים לאינסטגרם – מי שלא שם לא קיים

קניית עוקבים לאינסטגרם מי שלא שם לא קיים

כיום במאה ה -21 מי שלא נמצא בדיגיטל כבר לא קיים, עד לפני כמה שנים אם רצינו לשווק את עצמנו בתור מותג חדש היינו צריכים להוציא סכום כסף מכובד על פרסומות בין מהדורות החדשות, כרזות על בנייני ענק. היום זה כבר ממש לא עובד ככה, היום כל הלקוחות הפוטנציאלים שלכם נמצאים באינסטגרם. מה זה אינסטגרם, כמה תעלה לנו קניית עוקבים? הישארו איתנו.

מה זה בעצם אינסטגרם?

אינסטגרם היא אחת מבין הרשתות החברתיות הגדולות ביותר בעולם, היא למעשה התחילה כמעין "פיצ'ר" חדש שנולד, המאפשר לאנשים לעלות תמונת לאפליקציה יעודית תוך כדי אפשרות שדרוג באמצעות פילטרים שונים. לא היה נראה שיש לה איזה חזון גדול או תועלת מלבד לנשים מבוגרות שאוהבות לעלות תמונות של מאכלי השבת או אנשים שאוהבים להצטלם ומחפשים את הפילטר הנכון. עם השנים אינסטגרם התקדמה והתחילה להציע פיצ'רים נוספים ואט אט הפכה לאינסטגרם שאנו מכירים כיום. כיום מדובר באחת הרשתות החברתיות המניבות והטובות ביותר לבעלי עסקים ואנשים פרטיים, בעידן שלנו המיתוג הפך להיות מיתוג ויזואלי ו"סטטוס בפייסבוק" כבר לא עושה את העבודה. אינסטגרם הפכה לאחד מערוצי הדיגיטל החזקים בעולם.

קניית עוקבים באינסטגרם – רק לבעלי עסקים?

אחת המחשבות הרווחות היא שקניית עוקבים מתאימה אך ורק לבעלי פרופיל עסקי, אך זה לא נכון. עוקבים לאינסטגרם הםב בסיס להתחלה, מקנה לפרופיל שלכם מראה עשיר יותר וגורם לאנשים רבים להתעניין בכם.

יתרונות בקניית עוקבים לעסקים – היום אנו חיים בעידן מודרני שבו פרופיל אינסטגרם עם 120 עוקבים יכול להראות במקרה הטוב לא אטרקטיבי, במקרה הרע – לא אמין וחשש להונאה. לקוחות מחפשים מותג להתחבר אליו, קל יותר להתחבר לדף עסקי באינסטגרם אשר מיוחסים לו כמות נכבדת של עוקבים(הרי יש סיבה שהם בחרו לעקוב…). עוקבים יוצרים אמינות אצל הלקוח ומניעות אותו לפעולה. בנוסף קניית עוקבים היא לא רק למראית העין אלא גם עוזרת להשיג את מטרות העסק, ככל שיש יותר עוקבים כך תוכלו להגיע לקהל גדול יותר של לקוחות פוטנציאליים שמקבלים את הדיווחים שלכם כל יום ישירות לנייד שלהם. בן אדם מעביר כ-4 שעות בממוצע ביום באינסטגרם!

יתרונות בקניית עוקבים לאנשים פרטיים – אנשים רבים מקדמים את המוצרים שלהם תחת השם הפרטי שלהם, גם פה יש חשיבות רבה במידת הפופולריות שלכם. גם אם אתם לא בתהליכי קידום מוצר, אחד הדברים הפופולרים היום זה האינסטגרם – למעשה, מי שלא שם לא קיים. תוכלו לקנות עוקבים ובכך להיראות יותר פופולריים בפלטפורמה, להשיג יותר לייקים כמו כן אהדה מסוימת.

אל תרשו לעצמכם להיות מאחורי המתחרים שלכם!

כל המתחרים שלכם כבר נמצאים באינסטגרם, אל תרשו לעצמכם להיות מאחוריהם. בעזרת שירות איכותי ואמין של קניית עוקבים אמיתיים תוכלו לייצר מצג של חברה איכותית, בעלת מוניטין ולהגיע לקהלים רבים. אומרים שהשגת אלף העוקבים הראשונה הרבה יותר קשה מ – 100,000 הראשונים, אנו מציעים לכם את המקפצה הראשונית.

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם עוד היום, יחד איתכם נהפוך את פרופיל האינסטגרם שלכם למותג שעובד.

רוצים לדבר איתנו?

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן