כל השירותים והמחירים מעודכנים לתאריך 15.07.2024

0723950403

העגלה שלך

העגלה שלך עדיין ריקה
מה אתם מחפשים?
יש ברשותך קוד קופון? לחץ והזן את הקוד +
סכום ביניים:
300
הנחה:
300-
סך הכל:
300

InstaFollow

קצת עלינו

ישנה אמרה שגורסת "מאוד קל להצליח שמצליחים" ולפעמים צריך לתת בוסט קדימה לפרופיל ולקהילה שאתם בונים סביבכם, כדי ליצור מעורבות דרך קניית עוקבים, בוט חכם שיודע לייצר עניין אורגני, דרך ביסוס ההוכחה החברתית שלכם ועד לנראות של מיליון דולר מה שיקצר לכם את הזמן לקהילה שאוהבת ובוטחת וכמובן שבסוף קונה מכם.
באו לראות את הקהילה שלכם גדלה.

למי השירותים שלנו מתאימים?

לעסקים שערוץ השיווק שלהם הוא דרך פרופיל ברשתות החברתיות. קהל היעד של כל עסק נמצא בפלטפורמה שונה, אבל כמעט כולם נמצאים ברשתות החברתיות ואיתם הכוח של "הנראות שלכם" כלפי חוץ. מיום ליום יותר ויותר עסקים מבססים את ערוצי השיווק שלהם על הקהילה שלהם בפרופילים השונים.

למה דווקא Instafollow?

מחיר מוביל

אנחנו ב-Instafollow דואגים למחיר המשתלם ביותר בארץ תוך שמירה על איכות מוצר גבוה ומקצועיות רבה.

אספקה מהירה

המוצרים שלנו מסופקים ללקוח באופן אוטומטי, וכמובן עומד לפנייך שירות התמיכה שלנו! אנו מאמינים ששביעות הלקוח עומדת לפני הכל.

תמיכה מלאה

חווית הרכישה שלך היא בראש סדר העדיפויות שלנו לכן אנו מציעים שירות תמיכה אישית. זמינים בכל שעה באתר וניתן לצור איתנו קשר בפלטפורמות המדיה השונות.

אבטחה ובקרה

התשלום מתבצע בדיסקרטיות מלאה והאתר מאובטח על ידי חברת הסליקה הישראלית הגדולה בארץ - קארד קום כך שפרטי האשראי לא נשמרים ודיסקרטיים לחלוטין.

אנחנו מבינים אתכם

רשתות חבריות הם המקום שבו חורצים את גורלכם. הדבר הראשון שהגולשים מחפשים זה הוכחה חברתית, שהם לא לבד, שעוד אנשים סמכו עליכם לפניהם, הם מחפשים מינימום ביטחון כדי לקנות מכם.
פרופיל ברשתות החברתיות בלי נוכחות ומעורבות חזקה לא יצליח להביא לכם מתעניינים לא משנה כמה הדף שלכם נראה יפה. יש לכם בדיוק אלפית שניה להתחבר לחלק במוח שמתבסס על הוכחה חברתית ואת ההוכחה הזאת אנחנו נעזור לכם לספק להם.

עונים על כל השאלות

האם קניית עוקבים באינסטגרם עלולה לחסום את החשבון שלי?

לא, אין שום קשר בין קניית עוקבים לבין חסימות באינסטגרם.

למה כדאי לבצע קניית עוקבים?

כיום, התחרות ברשתות החברתיות הינה גדולה מתמיד והמתחרים שלכם מבינים זאת, בכדי לעמוד בקצב של התחרות בחוץ ולבלוט מעל המתחרים אנו ממליצים לכם על השירות של עוקבים איכותיים באינסטגרם

האם ישימו לב לזה שביצעתי רכישה?

הסיכוי שמישהו ישים לב הינו נמוך, בנוסף ניתן לבקש מאיתנו העלאה בקצב איטי ואחיד.

קניית עוקבים באינסטגרם - האם זה מקדם לי את האינסטגרם?

כמובן! אנשים חדשים שנחשפים לדף שלך רואים נפח שלא היה בעבר ובעצם מתפתים להחשף ולעקוב גם אחרי הדף ולהבין מה יש לו להציע!

ביצעתי קניית עוקבים - מתי אראה אותם?

ההזמנות אצלנו באתר יוצאות באופן אוטומטי עד 24 שעות מרגע ההזמנה ואנו מבטיחים שתראו את הרכישה בין השעות הקרובות עד 72 שעות לסיום.

האם זה נכון עבורי לבצע קניית עוקבים באינסטגרם?

בעבר ביצוע קניית עוקבים היה מבוצע בעיקר על ידי בעלי עסקים וסלבס אבל כיום הטרנד הזה גדל וכבר נהיה נורמטיבי לראותו בין שלל סוגי האוכלוסיה!

האם קניית עוקבים לאינסטגרם יכולה לסגור לי את החשבון לצמיתות?

InstaFollow – הינה חברה עם ניסיון בכל הקשור לקידום באינסטגרם ואנו מבטיחים בזאת שאין שום סיכוי שחשבון יסגר לצמיתות עבור קניית עוקבים, כמובן שאנו לא אחראים על סיבות אחרות שיכולות לסגור את הדף שלכם

למה לקנות ממכם ולא מחברות אחרות?

שירות, איכות, מחיר. אלו הדברים שאינסטפולו דוגלת בהם תבואו ותצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים שלא טועים ובוחרים בנו שוב ושוב. InstaFollow 🏆

דברו איתנו!