כל השירותים והמחירים מעודכנים לתאריך 24.05.2024

0723950403

העגלה שלך

העגלה שלך עדיין ריקה
מה אתם מחפשים?
יש ברשותך קוד קופון? לחץ והזן את הקוד +
סכום ביניים:
300
הנחה:
300-
סך הכל:
300

InstaFollow

שירותי קידום בפייסבוק

הרשת שזכתה בכינוי אהובת המשווקים היא פייסבוק.היא מציעה טרגוט בדיוק של קרן לייזר ישירות לקהל היעד שלכם.
אתם רוצים למשוך את הגולשים שנתקלו בכם בפייסבוק ולהמשיך איתם את "המערכת יחסים" במקום יותר שקט כמו הדף שלכם או רשימת תפוצה,
בשביל זה אתם צריכים שהדף שלכם יהיה מזמין מספיק שירצו לעקוב אחריכם ולשמוע מה יש לכם להציע.

קניית עוקבים בפייסבוק
החל מ- 60₪ ל-1000
קניית לייקים ישראלים לדף עסקי
החל מ- 125₪ ל-50
קניית לייקים מישראלים לפוסט
החל מ- 125₪ ל-50
קניית תגובות מישראלים לפוסט
החל מ- 20₪ ל-1
קניית לייקים לדף עסקי
החל מ- 60₪ ל-1000
קניית לייקים לפוסט בפייסבוק
החל מ- 6₪ ל-100
קניית עוקבים לקבוצת פייסבוק
החל מ- 60₪ ל-1000
קניית צפיות לסרטון בפייסבוק
החל מ- 15₪ ל-1000
קניית צפיות לסטורי בפייסבוק
החל מ- 5₪ ל-100
קניית תגובות לפוסט בפייסבוק
החל מ- 20₪ ל-1

שאלות נפוצות

אילו שירותים יש לכם להציע?

כיום אנחנו נותנים מעטפת מלאה של כל סוגי השירותים: קניית עוקבים לפרופיל, לדף עסקי, לייקים לפוסט, לייקים לדף עסקי קידום אורגני וממומן ועוד.

ביצעתי הזמנה כמה זמן עלי להמתין?

לרוב כל השירותים לוקחים עד יום עסקים אך לפעמים יש עיכובים קלים בחלק מהשירותים עכב עומס הזמנות אם אתם ממהרים פנו אלינו לתמיכה לשירות מהיר יותר

יש על השירותים לקידום בפייסבוק אחריות?

כן כל השירותים כוללים אחריות רובם למשך שנה שלמה מוזמנים לוודא בדפי השירות.

למה דווקא Instafollow?

מחיר מוביל

אנחנו ב-Instafollow דואגים למחיר המשתלם ביותר בארץ תוך שמירה על איכות מוצר גבוה ומקצועיות רבה.

אספקה מהירה

המוצרים שלנו מסופקים ללקוח באופן אוטומטי, וכמובן עומד לפנייך שירות התמיכה שלנו! אנו מאמינים ששביעות הלקוח עומדת לפני הכל.

תמיכה מלאה

חווית הרכישה שלך היא בראש סדר העדיפויות שלנו לכן אנו מציעים שירות תמיכה אישית. זמינים בכל שעה באתר וניתן לצור איתנו קשר בפלטפורמות המדיה השונות.

אבטחה ובקרה

התשלום מתבצע בדיסקרטיות מלאה והאתר מאובטח על ידי חברת הסליקה הישראלית הגדולה בארץ - קארד קום כך שפרטי האשראי לא נשמרים ודיסקרטיים לחלוטין.

איך שירותי קידום בפייסבוק יעזרו לי בדף?

זה לא משנה אם הדף שלכם הוא פרטי או דף עסקי, הוא מה שמספר עליכם לגולשים, החשיפה האורגנית בפייסבוק היום קשה מאי פעם מהסיבה הפשוטה, פייסבוק מעדיפה שתשלמו להם במקום לקדם אתכם בצורה אורגנית, והדרך להתגבר על זה היא ליצור מעורבות ועניין. 

האלגוריתם של פייסבוק מקדם רק את מה שישאיר את הגולשים יותר זמן ברשת,בעצם כל מה שיש בו עניין גבוה צפיות, לייקים, שיתופים, שמירות, ככה התוכן מקודם בצורה אורגנית לחלוטין.
זו הסיבה שקניית עוקבים, לייקים, שיתופים, זה מה שיגרום לתוכן שלכם להפוך "לסחורה" שאנשים רוצים לקנות, מה שבסוף יוביל לפניות וכמובן ללידים שיהפכו ללקוחות. 
לפעמים כל מה שהפוסט שלכם צריך זה דחיפה קטנה כדי להפוך לויראלי שהאלגוריתם יראה שיש מעורבות וככה תגיעו לכמה שיותר עינים. 

 

למה בעצם לא ממומן וזהו? 

קידום ממומן בפייסבוק הפך לפרסום פופולארי מהסיבה הפשוטה, פייסבוק נותנת לכם את האפשרות להגיע לקהלים מאוד מדויקים, ולכן היא זוכה להיות אהובת המשווקים.
אנחנו רוצים לחסוך לכם כמה שיותר בהוצאות השיווק ולא סתם לפרנס את פייסבוק.

בדיוק מהסיבה הזאת יצרנו את המעטפת השיווקית שלנו שיודע לתת את הדחיפה לפרופיל שלכם שיגיע לכמה שיותר אנשים, וכאן אתם נכנסים לתמונה אתם צריכים להפוך את הדף שלכם למקום שהגולשים רוצים להיות בו ולעקוב אחריו, ולכן האופציה הזאת עדיפה על ממומן בגלל שבממומן האנשים נחשפים למודעה שלכם הם נשארים באזור האדישות, לעומת זאת שמתחילה מעורבות אורגנית אנשים תופסים מכם שיש לכם מה להציע, באופן אוטומט הם מניחים שיש כאן משהו בעל ערך, שהם מפספסים, מה שגורם להם להיכנס לעמוד שלכם, להשאיר עוקב, ובהמשך להפוך ללקוחות שלכם.
פייסבוק ידועה בכוח של הקהילתיות שלה, בקבוצות שלה, אנשים מתאספים שם לפי נישות מאוד ספציפיות. 

בדיוק מהסיבה הזאת אנחנו יודעים איך להגיע לכל אותם אנשים בעלי תחומי עניין משותפים לשלכם שהתעניינו בעבר בשירות דומה לשלכם וככה להופיע להם, לעשות להם לייקים, ליצור אצלם טריגר שמפעיל אותם לבדוק מי אתם ובהמשך לעקוב אחריכם. וזה הסיבה שהשירותיים שלנו עוזרים לכל כך בעלי עסקים ליצור קהילה חזקה תוך זמן קצר ולהתחיל להיתפס כמשפיענים ששוה לעקוב אחריהם, ובהמשך לקנות מהם. 

מה שמעצב את דעת הקהל בפייסבוק זה לייקים ומעורבות ככל שהמעורבות תגדל ככה הנראות מחמיאה למותג שלכם. המטרה שלכם היא ליצור נראות של עמוד מצליח וחזק כבר מההתחלה מסיבה פשוטה שאנשים יכנסו לדף שלכם אם לא תהיה שם מעורבות ועניין הם יצאו מהדף ויעדיפו לחפש במקום אחר וגם שיש לכם מספר גדול של לייקים ותגובות יותר קל לגולשים לעשות לכם לייק ולהיות מעורבים. 

דברו איתנו!