כל השירותים והמחירים מעודכנים לתאריך 22.06.2024

0723950403

העגלה שלך

העגלה שלך עדיין ריקה
מה אתם מחפשים?
יש ברשותך קוד קופון? לחץ והזן את הקוד +
סכום ביניים:
300
הנחה:
300-
סך הכל:
300

InstaFollow

קניית לייקים ישראלים לדף עסקי

השפה של הרשתות החברתיות היא כבר ממזמן בלייקים, ככל שהיו לכם מספר גבוה של לייקים ככה "השווי" שלכם יעלה.

מספר הלייקים הוא מה שמספר עליכם לגולשים שלכם ואם בכלל מעניין להתעכב על התוכן שלכם.

לפעמים כל מה שאתם צריכים כדי להניע את הפוסט שלכם זה לקנות כמות קטנה של לייקים כדי להתחיל להניע את הפוסט או אם העלתם פוסט שלא הצליח להתרומם, הדרך הכי טובה להרים את הוויראליות שלו כדי שהאלגוריתם יתחיל לקדם אותו היא דרך קניית לייקים.

התוכן לבד זה לא המדד אם התוכן שלכם שווה צפיה, אתם צריכים לספק לגולשים שלכם "הוכחה חברתית" שהתוכן שלכם שווה משהו וזה נעשה באמצעות לייקים לכן הפעולה של קניית לייקים נותנת סיבה מספיק טובה לגולשים להיחשף לתוכן שלכם.

הזינו את קישור הפרופיל בפייסבוק:
בחירת כמות הלייקים ישראלים:
מחיר:

*מינימום לייקים ישראלים ברכישה 50 | מקסימום לייקים ישראלים ברכישה 250

כל הזמנה יוצאת עד כ24 שעות מרגע הרכישה ולוקחת עד כ7 ימי עסקים למלא את כל הרכישה תלוי בגודל כמות הלייקים ישראלים אותם קניתם
*חשוב לשים את הפרופיל על מצב ציבורי כדי שההזמנה תתקבל.

למה דווקא Instafollow?

מחיר מוביל

אנחנו ב-Instafollow דואגים למחיר המשתלם ביותר בארץ תוך שמירה על איכות מוצר גבוה ומקצועיות רבה.

אספקה מהירה

המוצרים שלנו מסופקים ללקוח באופן אוטומטי, וכמובן עומד לפנייך שירות התמיכה שלנו! אנו מאמינים ששביעות הלקוח עומדת לפני הכל.

תמיכה מלאה

חווית הרכישה שלך היא בראש סדר העדיפויות שלנו לכן אנו מציעים שירות תמיכה אישית. זמינים בכל שעה באתר וניתן לצור איתנו קשר בפלטפורמות המדיה השונות.

אבטחה ובקרה

התשלום מתבצע בדיסקרטיות מלאה והאתר מאובטח על ידי חברת הסליקה הישראלית הגדולה בארץ - קארד קום כך שפרטי האשראי לא נשמרים ודיסקרטיים לחלוטין.

לייקים ישראלים לדף עסקי

לייקים מחשבונות ישראלים יתנו לחשבון שלכם מראה אמין ומקצועי שאפשר לסמוך עליכם, לייקים ישראלים הם כולם אנשים אמיתיים עם תמונת פרופיל אמינה ושם אמיתי, אנחנו בודקים את הפרופילים שכולם נראים אמינים מה שמוסיף לאמינות שלכם, לייקים אמיתיים מעודדים את הקהל שלכם להיות מעורב בפוסט מה שנותן לכם מעורבות ועניין.

דברו איתנו!